Aplikacja Rail Nation – publikacja na rynku próbnym

Nasza aplikacja Rail Nation na iOS jest gotowa! Zapytasz, „gotowa”? Cóż, może nie całkiem ukończona. Dlatego wstępnie oferujemy ją tylko w Austrii i Holandii.


Więcej informacji o tym, kiedy aplikacja będzie dostępna i czego się po niej spodziewać – po kliknięciu!

Austria i Holandia? Czemu tylko oni mogą ją pierwsi wypróbować?

Zbierzemy komentarze i opinie od użytkowników tej wersji aplikacji, zarówno od doświadczonych graczy, jak i od zupełnie początkujących. Gdy tylko dadzą nam oni zielone światło, opublikujemy aplikację na całym świecie. Jeśli użytkownicy na rynkach testowych nie będą zadowoleni, będziemy kontynuować prace i szlifować aplikację. Z tego powodu nie możemy jeszcze podać daty, kiedy aplikacja będzie dostępna wszędzie. Spodziewamy się jednak, że udostępnimy ją w październiku.

Co z Androidem?

W trakcie tej fazy poprawimy wszystkie niedoskonałości aplikacji na iOS i ulepszymy wydajność na Androidzie. Obecny stan wydajności tej wersji nie spełnia jeszcze w pełni naszych oczekiwań. Gra musi działać bardzo płynnie, aby dawać przyjemność. Czynimy duże postępy w ulepszaniu wydajności. Chcemy opublikować zarówno wersję na iOS jak i na Androida w tym samym czasie na całym świecie.

Czego spodziewać się w aplikacji?

 • Będzie można grać na smartfonach i na tabletach. Poszczególne ekrany i menu gry są zoptymalizowane pod wybrane urządzenie.
 • Będą wersje na iOS i Androida. Nie będą się one od siebie mocno różnić.
 • Aplikacja będzie dostępna na serwerach klasycznych. Będzie można grać na tych samych światach gry, co na przeglądarce. W aplikacji znajdziecie wszystkie funkcje gry.
 • Zaprojektowany został zupełnie nowy interfejs użytkownika. Zoptymalizowaliśmy go z myślą o smartfonach i tabletach, jest czytelny i poukładany, a mapa daje przejrzysty obraz gry.
 • Znacząco rozwinęliśmy mini-mapę, co ułatwia grę na mniejszych ekranach. Znajdowanie przedsiębiorstw, ustawianie rozkładów jazdy czy budowa torów – wszystko to można zrobić przez mini-mapę!
 • Zaprojektowaliśmy także zupełnie nowy samouczek w aplikacji oraz odświeżyliśmy go w wersji na przeglądarkę. Pozwoli to na intuicyjny i łatwy start w grze.

RN_CTA_Blog_PL

8 Comments

 1. „•Aplikacja będzie dostępna na serwerach klasycznych”

  kolejny krok do zabicia serwerów ze scenariuszem USA….

  • Froz

   6 października 2015 at 11:10

   Na początku aplikacja będzie dostępna tylko na serwerach klasycznych, ale nie wykluczamy w przyszłości możliwości gry na serwerach USA. Wiele zależy od tego, jak aplikacja zostanie przyjęta przez graczy i czy zyska dużą popularność.

 2. Android i iOs… A Wersja na Windows Phone’a też jest w planach?

 3. Tylko czekam na tą aplikację, Mogę ustawić kursy wydać hajsy lub badania, a nawet zdrapać los. Nie mogę się doczekać

 4. Dlaczego jak ściągnołem na telefon to wogule nie załadowało.

Comments are closed.

© 2018 Blog Rail Nation

Theme by Anders NorenUp ↑