Funkcje mobilne – rozkłady jazdy

Dzisiejszy temat z serii o aplikacji mobilnej: rozkłady jazdy!

Nowi gracze czasami narzekali w przeszłości, że ustawienie rozkładu jazdy jest dla nich zbyt trudne. Aby zwiększyć użyteczność tej funkcji, przerobiliśmy ją w wersji mobilnej.

Kliknij, aby dowiedzieć się więcej na temat tej funkcji!

Ustawiaj rozkłady jazdy intuicyjnie!

Pierwsza zmiana dotyczy sytuacji jeszcze sprzed ustawienia rozkładu jazdy: aplikacja pokaże powiadomienie, jeśli jakaś lokomotywa nie ma rozkładu. Ta funkcja jest przez nas często używana: gdy tylko w grze jest coś ważnego do zrobienia, poinformujemy Cię o tym.

Znamy to już z wersji przeglądarkowej, na przykład gdy można odebrać bonus na stacji lub gdy lokomotywa jest w naprawdę kiepskim stanie. Wykorzystaliśmy te powiadomienia w aplikacji, abyś zawsze wiedział, co trzeba zrobić.

Po rozpoczęciu ustawiania nowego rozkładu jazdy, zobaczysz wszystkie przystanki, z których możesz odbierać towary. Po odebraniu towaru zobaczysz wszystkie przystanki, na których możesz go wyładować.

Jeśli rozkład jazdy nie będzie kompletny, otrzymasz dodatkowe informacje o tym, czego brakuje. Na przykład jeśli nie ustawiono przystanków lub pociąg ma jeszcze nierozładowane wagony. Tory wykorzystywane w danym rozkładzie będą podświetlone na mapie.

Po ustawieniu wystarczającej liczby przystanków i ukończeniu rozkładu jazdy, możesz go zatwierdzić. Wymaga to dalszego potwierdzenia.

Kolejne ułatwienie dodaliśmy do okna miasta: można teraz zobaczyć najbliższe przedsiębiorstwa produkujące towary potrzebne do rozwoju miasta na kolejny poziom.

Jeszcze lepszy ogólny widok dostępny jest w mini-mapie, którą opisaliśmy w tym poście.

1 Comment

  1. Czy jest szansa abym mógł znaleźć się w gronie osób testujących mobilną aplikacje?

Comments are closed.

© 2018 Blog Rail Nation

Theme by Anders NorenUp ↑